PL | EN

Senior Menedżer / Menedżerka – Doradztwo Podatkowe

Lokalizacja: Warszawa - hybrydowo

Roczaj umowy: UoP, B2B

Dla naszego Klienta, spółki doradztwa podatkowego zajmującej się wsparciem na rzecz międzynarodowych grup kapitałowych, poszukujemy doświadczonego managera do nawiązania współpracy jako

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji z Klientami,
  • praktyczne doradztwo z zakresu prawa podatkowego na rzecz Klientów polskich i zagranicznych,
  • rekrutacja oraz rozwój młodszych współpracowników.

Wymagania

  • doświadczenie zdobyte w najlepszych spółkach doradczych,
  • zdolność do łatwego nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z Klientem,
  • duża wiedza merytoryczna, z zakresu CIT lub cen transferowych.

Klient oferuje

  • rynkowe wynagrodzenie,
  • ciekawe projekty,
  • pracę zdalną lub hybrydową,
  • dużą autonomię pracy,
  • partnerską współpracę, stały rozwój merytoryczny, pozyskiwanie z rynku ambitnych projektów i najwyższą jakość.

Częścią procesu będzie omówienie indywidualnych i wspólnych celów, ambicji i pomysłów na rozwój wspólnej praktyki, w tym ścieżkę rozwoju w ramach spółki.

Nasz Klient

Nasz Klient jest spółką doradztwa podatkowego z siedzibą w Warszawie posiadającą zaangażowany i doświadczony zespół. Partnerzy spółki stawiają na długoterminową współpracę partnerską z nowym Kolegą/Koleżanką.