PL | EN

HR i administracja

Zatrudniaj najlepszych, współpracując z najlepszymi

Dział HR, czyli dział zasobów ludzkich (ang. Human Resources) to część organizacji, która zajmuje się kwestiami związanymi z pracownikami. Zadaniem działu HR jest zapewnienie odpowiedniego personelu dla organizacji, a także zarządzanie zatrudnieniem, szkoleniami, wynagrodzeniami, bieżącymi relacjami między pracownikami a pracodawcą oraz wdrażaniem procedur wewnętrznych. W Force Recruitment gwarantujemy, że nasz zespół dostarczy najbardziej dopasowanych kandydatów, którzy będą odpowiadać Twoim potrzebom i z sukcesem będą budować dział HR

Zespół naszych konsultantów wspomaga zarówno firmy polskie jak i zagraniczne w rekrutacjach do działów HR.

Pracownik administracyjny to osoba odpowiedzialna za obsługę biura lub działu administracyjnego w firmie lub organizacji. Zadania pracownika administracyjnego różnią się w zależności od rodzaju działalności i wielkości organizacji. Od pracowników tego działu zależy jak sprawnie działa firma. W Force Recruitment wypracowaliśmy odpowiedni model współpracy z klientami, który umożliwia nam szybkie i proste zrekrutowanie wykwalifikowanych pracowników działu administracji.

Doskonała znajomość branży, aktualnych trendów i wyzwań rynkowych oraz ciągłe doskonalenie z zakresu nowoczesnych narzędzi HR, sprawia, że doradcy personalni Force Recruitment są ekspertami w swojej dziedzinie. W naszej agencji doradztwa personalnego, korzystamy z rozbudowanej sieci kontaktów oraz wieloletniego doświadczenia sprawnie realizując najbardziej wymagające projekty. Zajmujemy się również bieżącym doradztwem związanym z rynkiem pracy. Przeprowadzamy audyty procesów rekrutacyjnych oraz je optymalizujemy.

Poniżej przykłady zrealizowanych projektów: