PL | EN

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy – lokalizacja Otwock

Lokalizacja: Otwock

Roczaj umowy: UoP

Zakres obowiązków:

  • Realizacja bieżących płatności na podstawie informacji w systemie finansowo-księgowym;
  • Weryfikacja i księgowanie wyciągów bankowych;
  • Sporządzanie zestawień/ewidencji i raportowanie ich wyników;
  • Bieżąca kontrola rozrachunków z kontrahentami;
  • Wystawianie faktur oraz akceptacja dokumentów do płatności w systemach informatycznych;
  • Księgowanie faktur sprzedaży oraz ich analiza pod kątem podatkowym;
  • Uzgadnianie sald kont księgowych i rozliczanie rozrachunków;
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku;
  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów;
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość zasad rachunkowości – roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności Microsoft Excel;
  • Umiejętności organizacyjne i pracy w zespole;
  • Analityczne myślenie i samodzielne rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • uczestnictwo w projektach wewnętrznych
  • wsparcie doświadczonych współpracowników
  • dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół