PL | EN

Business Development Manager – lokalizacja Lublin

Lokalizacja: Lublin - Hybrydowo

Roczaj umowy: UoP, B2B

Doświadczenie w implementacji rozwiązań to dla Ciebie codzienność – jesteś aktywną osobą, gotową stawić czoła wyzwaniom. Twoja kreatywność, umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów oraz nacisk na osiąganie wyników stanowią fundament Twojego podejścia do pracy. Innowacyjność i wiara w swoje zdolności do wprowadzania istotnych zmian są dla Ciebie naturalne

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcję
  • Prezentacja produktu potencjalnym klientom
  • Ścisła współpraca z działem Marketingu przy opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej w celu zwiększenia świadomości marki
  • Skuteczna komunikacja z zespołem programistycznym w celu zrozumienia produktu
  • Dzielenie się informacjami zwrotnymi od klientów celem ciągłego doskonalenia produktu
  • Analiza konkurencji i identyfikacja nowych możliwości rynkowych
  • Śledzenie trendów i zmian na rynku aplikacji HR, w szczególności SaaS

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie: Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku sprzedażowym/współpracy z marketingiem z naciskiem na Sales Growth Hacker
  • Praktyczne doświadczenie w pracy w sprzedaży produktów SaaS
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży
  • Znajomość technik i metod wzrostu oraz udowodniona umiejętność prowadzenia skutecznych kampanii
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe, negocjacyjne, interpersonalne oraz kultura osobista
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Znajomość dodatkowych języków obcych, zwłaszcza w kontekście rynków międzynarodowych będzie dodatkowym atutem.

Kompetencje techniczne

  • Znajomość narzędzi analitycznych marketingowych i sprzedażowych
  • Znajomość narzędzi automatyzacji marketingowej i sprzedażowej
  • Bycie na bieżąco z trendami i zmianami w HR, najnowszymi trendami i technologiami wykorzystywanymi w Biznesie
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania z nich wartościowych wniosków